A következő címkéjű bejegyzések mutatása: béke vallása. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: béke vallása. Összes bejegyzés megjelenítése

2007. április 19., csütörtök

A béke vallása 6.

Több európai hírforrás többek között a Spiegel jelent róla, hogy Törökországban muzulmánok vallási indíttatásból (!) keresztény boltokat, bibliaárusokat támadtak meg. Az áldozatoknak a támadók átvágták a torkát.

A legutóbbi támadásnak három áldozata volt. Természetesen bizonyára sokan ismét azt gondolják, hogy mi, keresztények "provokáltuk" ki a támadást az ilyen és hasonló blogjainkkal a béke vallása ellen, sőt, puszta létünkkel.

Ez természetesen így van. Mi, keresztények, egész nap csak azon ügyködünk, hogy idegesítsük a muszlimokat. Ennek a blognak az olvasása közben is ki tudja hány ember vesztette már életét.
Tiszta erőszak, vér, uszítás! Hja. De jó is a muszlimoknak, hogy olyan "meggyőzően" tudják kommunikálni a békét melyet vallásuk propagál, és tetteikben is megjelenik.

Miért? Az iszlám a béke vallása! Ha nem hiszed, arra a sorsra jutsz, amire a német bibliaárus és két keresztény-török társa jutott a minap. Átvágják a torkod. Akkor aztán megnézheted magad! Szóval jobb, ha elhiszed hogy az iszlám maga a béke...

2007. április 5., csütörtök

Minőségileg különböző, de a fenyegetés a régi

Egy holland, Ayaan Hirsi Ali-val foglalkozó oldalon találtam az alábbi bejegyzést, mely igazán elgondolkoztató:

A 30-as években számos német és más európai érkezett Amerikába, és figyelmeztetett a náci veszélyre. Köztük volt számos író és rendező. El tudjátok képzelni, hogy akkoriban ezeknek az embereknek szükségük lett volna testőrökre?

There were many Germans and other Europeans who came to America and warned of the Nazi threat in the 1930s, including writers and filmmakers. Can you imagine that any of them would have ever needed bodyguards?
A bejegyzés apropója egyébként az, hogy Ayaan Hirsi Ali nem hagyhatja el washingtoni otthonát testőri kíséret nélkül, többek közt megjelent iszlámkritikus könyve, az "infidel" miatt a "béke vallásának" követői fenyegetőzései miatt...

2007. április 3., kedd

Ultimátum

Hűha, most aztán nagyon be vagyunk tojva... Abdul-Fattah Munif, a Magyarországi Muszlimok Egyházának tagja (talán feje?) megfenyegette Ben-G-t hogy amennyiben nem távolítja el oldalát 24 órán belül, akkor "megteszi a szükséges jogi lépéseket"

Abdul levele:
Tisztelt Zs. B.!

Ha iszlámofóbiában szenvedsz, akkor miért nem próbálsz meggyőződni arról, hogy valósak-e a félelmek, miért nem fordulsz például hozzánk??
HAHA!!
Mi készséggel meghallgatjuk mások véleményét, és folytatunk civilizált párbeszédet már elég régóta...

Ezt a közösségünk ellen uszító, és vallásunkat rágalmazó hangnemet nem tűrjük el

Abdul-Fattah Munif
Magyarországi Muszlimok Egyháza
Ismét jó példája annak, miként próbálnak minket meggyőzni a muzulmánok, hogy vallásuk békés. Érvek természetesen ismét nem hangzottak el az iszlám védelmében, csupán fenyegetőzés "jogi lépésekkel".

Abdul barátunk így folytatja:
Én nem vagyok "sunyi alak" aki nem vállalja magát és nem viccelek!!!

Kiszedtem az összes rágalmazó szöveget az oldalról és ha 24 órán belül nem távolítjátok el az oldalt, akkor továbbítom az ügyvédnek hogy megtegye a szükséges jogi lépéseket

Abdul-Fattah Munif
Magyarországi Muszlimok Egyháza
Hűha, hűha, akkor most aztán nagyon komolyan van véve az uraság. Ha három felkiáltójelet is tett, akkor bizonyára nagyon mérges. Persze, az iszlám a béke vallása, ha van egy jól működő cenzúra, amely elhallgattatja a kritikusait. Itt éppen ez történik.
Köszönjük, Abdul úr, hogy élőben is demonstrája, miféle világ köszönt ránk, ha az iszlám megveti a lábát Európában.

Még egy gondolat a "sunyiságról". Nos mivel mi, keresztények nem fenyegtjük halálosan, és nem öljük meg azt, aki kritizál minket, ezért muzulmán oldalról könnyű "nagyfiúnak" lenni és felvállalni a nevünket. Sajnos az iszlám kritikusaival nem ez a helyzet. Nézzük csak meg mi történt Theo Van Gogh-gal, vagy akár az idén megölt újságíróval, aki Törökország kurd ellenes politikája ellen emelte fel a hangját. Nézzük meg mi van azokkal, akik "leteszik" az iszlámot. El kell költözniük, titkolózniuk kell, mert muszlim ismerőseik halálosan fenyegetik őket.
Több millió dzsihadista harcossal a hátam mögött nekem is lehetne nagy a szám és "felvállalhatnám" magam, de az a helyzet, hogy még szeretnék jópár évet élni, nem egy idióta vallási fanatikus fenyegetéseitől, vagy hátbatámadásától meghalni.

Ha nem tetszenek az uraságnak az oldalon írottak, akkor hozzon bizonyítékokat az ellenkezőjére. Hogyan bizonyítaná be, hogy az iszlám a béke vallása? Egyelőre ezirányban csak személyeskedés, fenyegetőzés és vádaskodás történt. Konkrét érvek nem hangzottak el... az én oldalamon sem, és ben-G-én sem.

Egyébként ezúton jelzem, hogy az Al-Europa oldal 100%-os szolidaritást vállal Ben-G mellett és támogatásunkról szeretném biztosítani Ben-G-t.

2007. március 23., péntek

A béke vallása 5.

A képek magukért beszélnek:









Ez a poszt az áldozatoknak állít emléket, kérem muszlim barátainkat, hogy a megszokott durva hozzászólásaikat mellőzzék.

2007. március 21., szerda

A béke vallása 4.

Épp most olvasok egy statisztikát arról, hogy a Koránban pontosan 250 helyen történik kifejezett felszólítás keresztények és zsidók irtására. (és ki tudja még hány helyen burkoltan)

Csak így a "béke vallása" témakörében mellékesen megemlítve.

Ismét békés hitterjesztés

Az alábbi videon, melyet az outcut tv-n találtam, szemtanúi lehetünk, miként interpretálják muszlim gondolkodók a "dzsihád"-ot belső vívódásként és hogyan hívják fel muszlim hittársaikat az összefogásra egy "szép új világ" megteremtése érdekében. (Azért van angolul, mert minden muszlimhoz szól.

Néhány személyes kommentem:
A videó megnyitó sorai: "Testvéreim, barátaim, muszlimok!" Itt várnám, az "ünnepelni jöttem Cézárt, nem temetni" folytatást, de sajnos nem ez következik... "Mi történik velünk? Mi vagyunk az egyetlen nép, akik ezer évig uralták a világot". Itt nem teljesen világos miről beszél a narrátor, illetve hogy mikor volt ez, és hogy mit nevez világnak.
"A ma urai a jövő rabszolgái lesznek." - éljen a békés egymásmellett élés szolgen jegyében itt arra utal a videó, hogyan leszünk mi, nyugatiak leigázva.

Ezután hosszas történelmi propaganda következik muszlim hódításoktól, természetesen a megszokott egyoldalúsággal, arról, hogyan hódították meg a muszlimok észak-afrika "barbár" országait (mint például a Bizánci Birodalom ugyebár), és hogyan terjeszkedett keletre az iszlám. A leírások mindennek mondhatók, csak hitelesnek nem. Másfelől amikor arról hallunk, hogy a hódító muzulmánok vezére... várjunk csak: akkor mégsem békés úton terjedt az iszlám? Nahát, nem. Ugyanúgy terjedt, mint Nagy Károly idejében a kereszténység. Vagy áttértél, vagy lefejeztek. Ki akkor most a deákné vászna? És akkor mi van a keresztes hadjáratokkal? Na, erről még később...
szóval a hódító muszlim vezér elérve Afrika nyugati partjait, aholis a vezér felkiálltott, "ó, Allah, ha lenne több föld a tengeren túlon, meghódítanám neked"... teljesen véletlenül, mindenféle manipulatív szándék nélkül itt a Fehér Ház villan be egy pillanatig a videón..

Egyébként kínosan hallgat a videó a 732-es Poitiers-Tours- i vereségről, ami a MI győzelmünk volt. Lám, lám... a győzedelmes muzulmán sereg abbana pillanatban, amint nem kókuszdobáló berberekkel találta szemben magát, hanem szervezett páncélos lovassággal, egyből megtorpant...

Ezután arról hallunk, hogy "szabadították" fel a hódító muszlimok India népét... no igen, a barbár indiai uralom alól. Az alól a barbár India alól, melynek civilizációja az emberi civilizáció bölcsőjét alkotta, amely a legpompásabb építészeti remekeket adta a világ kultúrájának.

Aztán további hosszas (és unalmas) propaganda. Röhejes mesterkélten mélyített, és mesterségen dicsőséges hangon... mint amiket a holywood-i filmek trailereiben hallhatunk. Lehet, hogy a muszlimok megint azt a hibát követik el, mint amit a holywoodi gengsterek? Nem számolnak a szakáccsal...

Ezután a már megszokott Izrael-anyázást halljuk. Oké, szép dolog síró palesztin gyerekeket mutatni, de talán érdemes megemlékezni azokról a kisgyerekekről is, akik a Hezbollah tavaly nyári bombázásában haltak meg. Valahogy egy Hezbollah támadás, amelynek áldozatai közt többek közt egy kisgyermekével reggeliző anya életét veszti, mert oda csapódik be, hozzájuk a rakéta, az valahogy "nemes szent háború". Az erre történő izraeli ellencsapás, ha az izraeliek meg akarják védeni magukat, az valami miatt "agresszió".
Érdekes az iszlám kettős mércéje. Vajon az unokáinkra ez vár? Ha Európa befogadja az iszlámot, könnyen lehet, hogy a holnap, vagy holnapután gyermekei lesznek a jövő "izraelijei".

Nem felejtik megemlíteni az iraki háborút sem. Hát kérem, ne tessék a nyugat ellen terrortámadásokat propagálni (pl. ilyen videókkal), mert valami idióták persze hogy ezen felbuzdulva terrortámadásokat követnek el ELLENÜNK, mi meg hát visszacsapunk. Hát mi már csak ilyenek vagyunk.
Szerintem ha a "svéd nők magunknak köszönhetik, hogy megerőszakolják őket, mert nem viselnek fejkendőt", akkor a muszlimok is maguknak köszönhetik, ha lebombázzuk őket. Sorry, ilyen az élet.

Aztán a videót azt zárja le, hogy egyesüljenek a világ muszlimjai a nyugat ellen.
Kiváncsi vagyok ezt melyik okos dhimmi idióta próbálja majd elmagyarázni, hogy ezt ők "nem úgy" gondolják, meg hogy az iszlám a béke vallása...

2007. március 14., szerda

Kedvességek muzulmánoktól 2.

Egy kedves szerető muszlim szavai a Neues aus Dhimmirabien blog hozzászólásai között (tele helyesírási hibával):

"mujaheddin
( -/- ) 17.1.07 19:01
te szemét állat hamarosan mind az alárendeltjeink lesztek, és akkor majd lehettek a rabszolgáink a nőitek pedig a játékszereink lesznek. még 20 év és mi leszünk többségben, ti hitetlenek!"

eredeti szöveg:
„mujaheddin
( -/- ) 17.1.07 19:01
du drecksau wir werden euch schon bald unterworfen habn und ihr dürft dann unsre slaven sein und eure weiber unsere spielzeuge. noch 20 jahre und wir sind in der mehrheit ihr ungleubigen!!

körülbelül minden szó hibásan van írva az eredetiben...

nos, ez is mutatja, mennyire békés vallás is az iszlám, és mennyire békések a terjesztők szándékai. Már csak akkor leszek kiváncsi az arcukra ezeknek a fasisztáknak, amikor Európa felébred, és indexre tesszük az iszlámot... 20 év múlva én nagyon nem lennék muzulmán, legalábbis nagyon hallgatnék róla!! Addigra biza a mi generációnk tagjai lesznek a döntéshozók. A mi generációnk, akiket a muzulmánok kirabolnak nyugat európa sötét utcasarkaiban, mi, akik nem merjük a gyermekeinket nyugodt szívvel kevert osztályokba engedni (egy berlini iskolában például már külön bejáratot kellett installálni muzulmánoknak annyira veszéllyessé váltak). És mi bizony nem fogjuk engedni Európa iszlamizációját...

Rossz lesz akkor muszlimnak lenni...