Igazi gyöngyszemre találtam a Magyar Iszlám Közösség honlapján. Hogyaszongya van-e terrorizmus az iszlámban? Nincs. Válaszolja nemes egyszerűeéggel a lap.
Egyébként a 9/11-es, 7/7-es, és az azt megelőző, és azt követő terrorcselekmények sorát csak álmodtuk, azok nem is történtek meg.
Aztán "történelmi", helyesebben szólva áltörténelmi fejtegetésbe kezd a lap.
Az Iszlám Közösség oldala a továbbiakban azt írja:
Ma a katolikus egyház tart gyűlöletbeszédeket Palesztínában Izrael elpusztításáról, sőt a WTC tornyokba csapódó gépeket maga a pápa vezette.
Kedves Magyar Iszlám Közösség, hiába szónokolnak az iszlámról, mint békés vallásról, hiába nevezik szemenszedett hazugságnak az iszlám agresszív, erőszakos vallásként való bemutatását, a tények sajnos ennek ellenkezőjét bizonyítják. Még azt sem mondhatom, hogy szép elmélet rosszul valósul meg, mint történt az a kommunizmus esetén, de sajnos maga a Korán is erőszakra bujt fel. Későbbi posztokban ezek a részletek is közzé lesznek téve a blogban.
Az, hogy Önöknek mennyire "békések" a szándékai, jól szemlélteti az alábbi szellemi hányadék az Önök internetoldaláról, melyből süt az antiszemitizmus - azonfelül nagyfokú politikai-történelmi tájékozatlanságról is tanubizonyságot tesz:
Itt pedig egy lista az elmúlt három hónapban (!) elkövetett iszlamista terrorcselekményekről. (Ehhez egy megjegyzés: a blogban az iszlám és iszlamista szavakat egymás szinonimájaként használom. Erről a szokásomról mindaddig nem fogok leszokni, amíg nekünk, a Nyugat polgárainak bármi félnivalónk is van iszlám-iszlamista fenyegetésektől, legyen az halálos fenyegetést tartalmazó levél, melyet az iszlám kritikusai kapnak, vagy tényleges terrorcselekmény.)
Egyébként a 9/11-es, 7/7-es, és az azt megelőző, és azt követő terrorcselekmények sorát csak álmodtuk, azok nem is történtek meg.
Aztán "történelmi", helyesebben szólva áltörténelmi fejtegetésbe kezd a lap.
Az Iszlám történelmében folyamatos volt a muszlimok és más vallásúak békés és konstruktív együttélése. Gondoljunk csak bele az Andalúz Kalifátusban történtekre, amikor az ókori római és görög kultúrát a muszlim és nem muszlim tudósok az akkori iszlám állam hathatós segítségével átmentették és továbbfejlesztették a mai ember számára, alapot képezve a későbbi humanizmusnak.Mindenképpen utána járok az andalúz eseményeknek, előljáróban csak annyit, hogy 732 és 1492 között Európa komoly erőket fektetett a reconquista, azaz a visszahódító háborúk sikeres megnyerésére a területen. Első kérdés: Egy békés vallás ellen, amely a megegyezést keresi, ugyan miért kellett volna harcolni, második kérdés: mit kerestek ott a muzulmánok? Ha jól emlékszem erőszakos hódító háborúkkal hódították meg a területet, aki pedig nem tért át beteg hitükre, lefejezték, vagy megkövezték, hacsak el nem ismerte az iszlám felsőbbrendűségét. Hátkérem, így könnyű "békében" élni más vallásúakkal; elismertetni velük saját felsőbbrendűségünket, az ellenzőket és kritikusokat pedig lemészárolni (ez egyébként a mai napig folyik... a nyugati sajtó nem meri kritizálni az iszlámot, akik mégis megteszik, halálos fenyegetések sorát kapják az oly békés muzulmánoktól)... akárhogyan is, ezzel a szemléletmóddal a kommunizmusról is elmondhatnánk, hogy békét és jólétet hozott. A 20. század nagy diktatúrái ugyanis ugyanazzal az eszköztárral éltek, mint az iszlám élt és él ma is.
Az Iszlám Közösség oldala a továbbiakban azt írja:
Politikailag, katonailag szemben állt a két világ, de ezeket a feszültségeket kívülről, a katolikus egyház vindikálta!Nos, igen. A katolikus egyház hívta át a muzulmán hordákat 711-ben a Gibraltáron, ileltve a pápa kérte fel a szeldzsuk törököket Konstantinápoly meghódítására. A várnai csata után is a katolikus egyház kérte meg a törököket, hogy a foglyokat fejezzék le, illetve szintén a katolikus egyház rendeletére hurcolták el ezerszámra a magyar és balkáni kisgyerekeket janicsároknak.
Ma a katolikus egyház tart gyűlöletbeszédeket Palesztínában Izrael elpusztításáról, sőt a WTC tornyokba csapódó gépeket maga a pápa vezette.
A muszlimok Szent Könyve, a Korán és a Prófétai hagyományok egyértelműen tiltják a következőket:Több millió fa nevében szeretnék köszönetet mondani a hódító muzulmán seregeknek, hogy nem vágták ki őket. A többiről; Már a pedofil Mohamed (pbuh) is elrendelte Mekka ostroma után a férfiak lefejezését, a gyermekek rabszolgasorba hurcolását. A török hódításkor a magyar népesség 80%-a pedig nyilván felszívódott, a megszállt Bács megyében a 100% népességpusztulás is bizonyára azzal magyarázható, hogy UFÓk vitték el a lakosságot.
Bármilyen fa kivágását háború esetén az ellenség földjén, a föld és a haszonjószágok elpusztítását, az ellenséges területek gyermekeinek, asszonyainak, öregjeinek és nem fegyveres férfiak legyilkolását, a papok és szerzetesek megölését!
A muszlimok számára a harc csak abban az esetben engedhető meg, amennyiben őket megtámadják, vagy a nem muszlim államokban a muszlim vallásúakat üldözik.Szívesen idézném a Korán vonatkozó fejezeteit arról, mit tegyenek azokkal, akik nem ismerik el a muzulmán vallás felsőbbrendűségét. Ez egyébként az Arábiában élő berber törzseknek nem is megengedett. Nekik az áttérés vagy halál opciók állnak rendelkezésre. Azt az igaztalan állítást, hogy a harc csak akkor engedhető meg, ha megtámadják a muzulmánokat, pedig egyenesen nevetségesnek tartom. Három dátum ehhez: 622: Mohamed futása Mekkából Medinába, 711: a muzulmán seregek átlépik a Gibraltárt, 732: a tours-poitiers-i ütközetek... Alig száz év alatt tehát a muzumánok meghódították egész észak Afrikát, és a Frank Birodalom szívét veszélyeztették! A frank népesség pedig akkoriban egyszerű földművelőkből állt, legalábbis az ország nyugati részén, nehezen elképzelhető, hogy ők bármilyen "fenyegetést" jelentettek volna a moszlimokra.
Kedves Magyar Iszlám Közösség, hiába szónokolnak az iszlámról, mint békés vallásról, hiába nevezik szemenszedett hazugságnak az iszlám agresszív, erőszakos vallásként való bemutatását, a tények sajnos ennek ellenkezőjét bizonyítják. Még azt sem mondhatom, hogy szép elmélet rosszul valósul meg, mint történt az a kommunizmus esetén, de sajnos maga a Korán is erőszakra bujt fel. Későbbi posztokban ezek a részletek is közzé lesznek téve a blogban.
Az, hogy Önöknek mennyire "békések" a szándékai, jól szemlélteti az alábbi szellemi hányadék az Önök internetoldaláról, melyből süt az antiszemitizmus - azonfelül nagyfokú politikai-történelmi tájékozatlanságról is tanubizonyságot tesz:
Mára, szerte a nyugati világban, gomba módra dugjak ki a fejüket, alakulnak az érdekesebbnél érdekesebb nevű és összetételű szervezetek. Szélsőséges cionista szervezetecskék és ultra nacionalista szerbek fognak össze Amerikában, Kanadában és több nyugat európai országban egy-egyetlen (sic!) céllal: riogatni a közvéleményt az állítólagos Iszlám veszéllyel. Koszova és Bosznia és Hercegovina volnának a török lándzsa végei. Állítólag itt gyűlnek össze a fanatikus dzsihád harcosok, hogy egy jelre, miként a fáraó, vagy Heródes idején, levágják a szerencsétlen európai szerb-zsidó kisdedek fejét. És mint mindig, a szerbek most is úgy képzelik, megmentik a világot - a szerbek ellenségeitől. Ha ehhez, össze kell szövetkezni a "legutálatosabb fajjal" D.Ljotic), nosza, az üzletben nincs helye a finnyáskodásnak, gondolhatja a maga részéről a cionista, és kezet fognak, tegnapi gyilkosok és mai politikai dillerek (sic! ) Vajon ennek a frankensteini házaságnak mik a lehetséges következményei?Frissítés: Az alábbi linken angolul tudók utánaolvashatnak, mennyire békés vallás is az iszlám: the religion of peace
Itt pedig egy lista az elmúlt három hónapban (!) elkövetett iszlamista terrorcselekményekről. (Ehhez egy megjegyzés: a blogban az iszlám és iszlamista szavakat egymás szinonimájaként használom. Erről a szokásomról mindaddig nem fogok leszokni, amíg nekünk, a Nyugat polgárainak bármi félnivalónk is van iszlám-iszlamista fenyegetésektől, legyen az halálos fenyegetést tartalmazó levél, melyet az iszlám kritikusai kapnak, vagy tényleges terrorcselekmény.)
